Zapisuj wszystko!

Zapisuj wszystko!


Witajcie!
       W tym poście chciałabym się zastanowić, czy warto zapisywać? No wiecie, gdy piszemy lub dopiero mamy to w planach, w naszej głowie mogą pojawiać się przeróżne ciekawe pomysły, jednak po chwili możemy dojść że nigdy go nie żujemy i pozwalamy mu odejść w niepamięć. To jeden z największych błędów jakie można popełnić, czyli ignorowanie potęgi swojej wyobraźni. Kto wie, może kompletnie nie przyda ci się to podczas realizowania swojego obecnego projektu, ale z łatwością można przeobrazić tą ideę w osobne dzieło.
       Wielu początkujących pisarzy dość ciasno zamyka się w pewnych ramach, ograniczających jego pomysłowość tylko i wyłącznie do opisywanego przez niego świata. Później ludzie się zastanawiają, dlaczego tak ciężko jest im wymyślić coś innego. Wcale się nie dziwię, skoro usilnie przekonują swoją podświadomość że innych pomysłów nie potrzebują!
      Uwierzcie mi na słowo, że naprawdę warto założyć sobie jakiś cienki zeszyt i zapisywać w nim dosłownie wszystkie ciekawe pomysły, jakie przyjdą wam do głowy. Może naprawdę będą niepotrzebne, ale przynajmniej nie ograniczycie swojej wyobraźni. No wiecie, gdybyście jednak chcieli kiedyś stworzyć coś innego, może nagle okazać się że nie jesteście w stanie wymyślić absolutnie niczego.
     Poza tym, jeżeli sam nie masz zamiary wykorzystywać jakiś pomysłów, możesz równie dobrze podrzucić je innym.


W tym poście to tyle, do napisania! ^^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj drogi czytelniku!
Będzie mi niezmiernie miło jeżeli po przeczytaniu owego posta, zostawisz po sobie jakiś ślad.

Subscribe

Flickr